Kdo jsme a co děláme

CigBox je největší e-shop se silikonovými a hliníkovými obaly na cigaretové krabičky. Nabízíme unikátní Plug & Play řešení pro zakrytí grafických prvků na cigaretových krabičkách, které musí být dle vyhlášky o tabákových výrobcích č. 261/2016 Sb. zobrazovány na všech tabákových výrobcích.

Naším cílem je nabídnout Ti možnost volby. Proto jsme přišli s inovativním řešením v podobě pouzder na cigaretové krabičky. Dali jsme si velmi záležet na tom, aby naše CigBoxy splňovali maximální požadavky na kvalitu zpracování. Proto jsme téměř půl roku pečlivě vybírali a ladili produkty. Naše CigBoxy Tě nezklamou.

Máme pro Tebe silikonové CigBoxy vždy v limitované edici grafického potisku, elegantní hliníkové CigBoxy ve dvou barevných variantách a zatím posledním produktem v podobě ALL IN ONE řešení, které nabízí tabatěrku na 10 cigaret s automatickým podavačem cigaret a integrovaným zapalovačem.

Abychom Ti zjednodušili rozhodování, první tři měsíce provozu e-shopu bude POŠTOVNÉ ZDARMA. Tak neváhej, vyber si a nakupuj.